Новини1

Після завершення карантину в Україні зросте виробництво органічної продукції

27 May 2020

Експерти Групи компаній T.B. Fruit прогнозують збільшення частки органічних соків відносно звичайних соків у майбутньому

Після завершення карантину в Україні очікується зростання попиту на органічну продукцію. Слідом за світовими трендами український споживач віддає перевагу здоровому харчуванню. “Так як росте світове споживання (2-4% на рік), а левова частка української екопродукції експортується, зросте і виробництво в Україні”, – вважають у Групі компаній T.B. Fruit.

У нинішньому році прогнозується зріст світового ринку органічної продукції до 5-7%. Його об’єм за результатами минулого року склав 97 млрд євро.

Щодо ринку натуральних органічних соків, він зростає так само швидко, як і ринок органічної продукції в цілому. Органічні соки займають 2-3% від загального виробництва соків у світі.

“Сегмент натуральних соків теж дотримується тенденції зростання, збільшується попит на NFC соки (прямого віджиму) та органічні соки. З’являються нові лінійки смаків, які позитивно впливають на імунітет, обмін речовин і здоров’я людини. В соках використовуються нові компоненти: бузина, буряк, аронія, чорниця та інші досі малопопулярні продукти. В майбутньому прогнозується подальше збільшення частки органічних соків відносно звичайних соків”, – розказали у Групі компаній T.B. Fruit. Компанія має власну торгову марку натуральних NFC соків Galicia (соки прямого віджиму).

Група компаній T.B. Fruit є найбільшим виробником органічних концентрованих соків в Україні. Частка виробництва концентрованих органічних соків T.B. Fruit в Європі складає 25-30% і 9-12% у світі. Сьогодні компанія виробляє 10 000 т органічного концентрату щорічно, використовуючи сировину, яка локально знаходиться близько до заводів. За останні 5 років виробництво зросло в п’ять разів.

“Ми постачаємо органічну продукцію в країни ЄС та Північної Америки. Найбільшими споживачами є США та Німеччина. В основному це пояснюється достатком кінцевих споживачів та трендом здорового харчування в цих країнах”, – розказали у Групі компаній T.B. Fruit.

Як повідомлялося раніше, в цьому році компанія планує запустити лінію заморозки IQF продуктів, яку буде перенесено з Польщі до України. Одним із напрямків цього бізнесу буде виробництво свіжомороженої органічної продукції.

Група компаній T.B. Fruit — провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-я пляшка соку у світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit. До складу Групи входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев’яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

picture2_investnjanja-naob_365573_p0

Вверх
Вниз