ЗМІ про T.B. Fruit

Українські фермери можуть заробляти €3-7 тис. на вирощуванні овочів і фруктів — Тарас Барщовський

Задля розвитку української економіки і мотивування повернення українських заробітчан до України держава повинна стимулювати розвиток малого фермерства. “Щоб підтримувати свої сім’ї і заробляти з гектара не €300 на зерні, а €3-7 тис. на вирощуванні овочів і фруктів і не їздити на заробітки, держава має дати маленький поштовх. Добре було б, щоб ті 4 млрд грн, які відкладені в бюджеті на сільське господарство, направили на розвиток малого фермерства”, — таку думку висловив засновник і власник Групи компаній T.B. Fruit Тарас Барщовский під час інтерв’ю виданню Latifundist.

За його словами, проблема малого фермерства в тому, що цим питанням ніхто не займається. “У нас все сільське господарство сприймають, як великого латифундиста. І 10 тис. га для них — ніщо. Але якщо у тебе вже 100 тис. га, то ти в тренді. Тільки питання в тому, яка маржа з ​​гектара при таких масштабах? 100 тис. га — це вбивство українського села, тому що їх обробляє кілька комбайнів, а людям, які живуть в цьому селі, немає місця для роботи”, — вважає Тарас Барщовський.

Засновник Групи компаній T.B. Fruit привів приклад Польщі, де середній наділ становить 3-5 га на сім’ю. “На овочах, якщо з розумом підійти до технології вирощування, цілком можна заробити. Візьмемо, наприклад, червоний буряк. При однаковій площі посіву наші фермери отримують по 10-15 т/га, а поляки — по 90 т/га червоного буряка. Ось вам і ефективність з одного гектара”, — підкреслив Тарас Барщовський.

Нагадаємо, що T.B. Fruit у 2019 році розпочала впроваджувати нову технологію виробництва — переробку буряка на бурякову пудру, яка використовується в хімічній та фармацевтичній галузі. Бурякову пудру використовують при виготовленні косметики, а саме жіночої губної помади.

Група компаній T.B. Fruit — провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-я пляшка соку у світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit. До складу Групи входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев’яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

Джерело: https://agravery.com/uk/posts/show/ukrainski-fermeri-mozut-zaroblati-3-7-tis-na-virosuvanni-ovociv-i-fruktiv

IMG_1741

Вверх
Вниз