Відео

Історія Групи компаній T.B. Fruit почалася з старого тягача Mercedes Benz, що стало передумовою заснування логістичної компанії Tank Trans в 1999 році. В 2003 році ми почали переробляти фрукти та овочі на старому закинутому заводі в м. Городок (Львівська область).

За 20 років наполегливої роботи цей один завод «виріс» до рівня вертикально-інтегрованої міжнародної компанії, до складу якої тепер входять 7 заводів із переробки фруктів, овочів та ягід (Україна, Польща, Молдова), транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев’яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

Сьогодні T.B. Fruit – лідер українського ринку та провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-та пляшка соку в світі зроблена з фруктів та ягід, перероблених T.B. Fruit.

 

Новини

01 Jul 2020

Компанія T.B. Fruit ввійшла в Європейську бізнес асоціацію (EBA)

Група компаній T.B. Fruit увійшла до складу Європейської бізнес асоціації та стала учасником Західноукраїнського офісу Асоціації

Більше

03 Jun 2020

Президент Республіки Молдова відвідав завод Групи T.B. Fruit в Єдинцях

Під час поїздки в Єдинецький район президент Республіки Молдова Ігор Додон ознайомився з роботою трьох агропромислових підприємств, серед яких – завод Групи T.B. Fruit.

Більше

27 May 2020

Після завершення карантину в Україні зросте виробництво органічної продукції

Експерти Групи компаній T.B. Fruit прогнозують збільшення частки органічних соків відносно звичайних соків у майбутньому

Більше

16 Apr 2020

Засновник та власник компанії T.B. Fruit Тарас Барщовський взяв участь у дискусії спікерів Київського міжнародного економічного форуму

В рамках нового проекту Київського міжнародного економічного форуму спікери дискутували на теми готовності бізнесу до нової реальності, ризиків і шляхів їх уникнення, а також нових стратегій і планів на майбутнє.

Більше

03 Dec 2019

T.B. Fruit відвідує міжнародну виставку Food Ingredients Europe

Група компаній T.B. Fruit відвідує Food Ingredients Europe, Париж.

Більше

Контакти для ЗМІ:

Телефон
+38 032 243-67-14

Мобільний телефон
+38 067 324-95-47

ЗМІ про T.B. Fruit

Вверх
Вниз