Новини

Кожна 10 пляшка соку в світі зроблена з фруктів та овочів, перероблених компанією T.B. Fruit

20 Nov 2019

Об’єми виробництва складають близько 100 тис. тон/рік, а це 25% європейського ринку та 12% – світового.

Асортимент продукції включає концентрований сік з яблук, вишень, малини, полуниці, груш, бузини, аґрусу, чорниці, чорної та червоної смородини, буряка, моркви та іншої сировини.

concentrate tbfruitКонцентрований сік виготовляється зі свіжовичавленого соку овочів і фруктів, який проходить процес пастеризації при температурі 92°С, після чого сік піддається ультрафільтрації. Методом випарювання зайвої рідини зі свіжовичавленого соку при низькому тиску, завдяки якому зберігаються усі вітаміни та мікроелементи, отримуємо концентрований сік. Далі концентрат транспортується у спеціальні цистерни для зберігання.

Концентрат соку використовують для виготовлення відновлених соків, нектарів та соковмісних напоїв, а також інших продуктів, наприклад, фруктових джемів, соусів, наповнювачів для йогуртів і випічки та інших кондитерських виробів.

T.B. Fruit є одним з найбільших виробників концентрованого соку у світі. Кожна 10 пляшка соку в світі зроблена з фруктів та овочів перероблених компанією T.B. Fruit. Саме завдяки високій якості продукту концентрований сік T.B. Fruit є складником сокових продуктів у понад 40 країнах світу.

Вверх
Вниз