Новини

Група компаній T.B. Fruit переробила майже 40% запланованого врожаю 2021 року

21 Oct 2021

Сьогодні, 21 жовтня, світ відзначає Всесвітній день яблук. Цього року яблука в Україні вродили, тому група компаній T.B. Fruit вже зараз підбиває підсумки сезону: ми плануємо до кінця року переробити 500 тисяч тон яблук, та близько 40% від планованого об’єму виробництва вже перероблені.

Через пізній старт сезону, врожай цього року матиме певні відмінності від врожаю попередніх сезонів, це:
– висока кислотність яблучного соку;
– досить низький вміст цукрів в яблуку.

Цьогорічній сезон розпочався, в порівняні з минулими роками, досить пізно, з дикорослого яблука. Причиною цього стали: аномально пізня та холодна весна, що спричинило пізнє цвітіння, а також доволі прохолодне та дощове літо. Загалом початок збору врожаїв яблук змістився майже на місяць вперед.

«Ми прогнозуємо збір яблук до середини грудня, все залежатиме у великій мірі від того, коли розпочнуться перші морози, – повідомив Олег мочалюк, Директор з виробництва групи компаній T.B. Fruit. – У пік сезону ми створюємо додаткові робочі місця, оскільки нам потрібні робочі руки. Також у період пандемії вживаємо заходів для безпечної праці та самостійно організували вакцинацію для усіх бажаючих працівників».

Довідка:
Виробництво концентрованих соків є ключовим напрямом діяльності групи компаній T.B. Fruit. До складу компанії входить вісім переробних заводів з виробництва концентрованих соків та соків прямого віджиму, фруктових пюре та заморожених фруктів і овочів. Загальна потужність переробних заводів T.B. Fruit становить 1 000 000 тонн фруктів та овочів на рік. Кожна 10-я пляшка соку у світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit.

Вверх
Вниз