Новини

Група компаній T.B. Fruit – одна з перших компаній в Україні, яка впровадила безвідходне виробництво

04 Sep 2019

Наше виробництво залежить від природних ресурсів та стійкості екосистем.

Ми безперервно працюємо над вдосконаленням виробничих процесів, використанням природних ресурсів та зниженням шкідливих викидів у повітря, землю і воду.

Наша компанія – одна з перших компаній в Україні запровадила безвідходне, екологічно чисте виробництво. Зібрану в екологічно чистих районах сировину ми переробляємо в сік прямого віджиму (NFC), а також виготовляємо концентрований сік. В процесі виробництва соку ароматичні речовини, які випаровуються у повітря, конденсуємо та отримуємо натуральні ароматизатори. Зі жмиху, який залишається після вичавлення соку, ми виготовляємо пектин. Фруктові відходи, які не були використані для виробництва пектину, а також дерев’яну щепу ми використовуємо як біопаливо для наших виробничих потужностей.

T.B. Fruit не використовує природнього газу з 2007 року, лише біопаливо, яким слугують відходи з виробничих потужностей.

Такий виробничий процес дозволяє нам використовувати продукти переробки на всі 100% і не створювати відходів, які б забруднювали навколишнє середовище.

Група компаній також дотримується екологічної політики щодо ефективного використання енергоресурсів та заохочує усіх працівників підтримувати ініціативи зі скорочення відходів та грамотного використання природних ресурсів.

Tb fruit print

Вверх
Вниз