Новини

Galicia отримала золото на WorldFood Warsaw 2018

18 Apr 2018

Galicia WorldFood

Galicia at the WorldFood

Це найбільша щорічна продуктова виставка Польщі, на якій свою продукцію представляють понад 300 європейських виробників та яку змогли оцінити понад 5 000 учасників.
Цього року компанія «Галіція-Трейд» на виставці WorldFood Warsaw 2018 презентувала нові смаки соків прямого віджиму Galicia – яблучно-гарбузовий та яблучно-мандариновий!
Соки ТМ «Galicia» успішно продаються на польському ринку з 2014 року.
За даними організаторів виставки, більше 140 продуктів в чотирнадцяти категоріях боролися за отримання призових місць.
Номінацію Gold Medal of the WorldFood Warsaw 2018 в категорії «Напої» здобув сік прямого віджиму «Яблучно-грушевий» ТМ Galicia (Sok jablkowo-gruszkowy NFC).

Galicia Medal WorldFood

Gold Medal of the WorldFood Warsaw 2018

Слід відмітити, що поєднання яблучного та грушевого соку створює особливий солодкий та приємний смак, який позитивно впливає на організм людини.

Груші, як і яблука, належать до найбільш улюблених і популярних фруктів, вони славляться своїм приємним солодким смаком і незабутнім ароматом. Також груші та яблука багаті на ефірні речовини, які зміцнюють імунітет.
Золота медаль за якість яблучно-грушевого соку Galicia від WorldFood Warsaw 2018 займе почесне місце серед інших нагород, які отримали соки прямого віджиму Galicia.

Вверх
Вниз