Archive

Група компаній T.B. Fruit – одна з перших компаній в Україні, яка впровадила безвідходне виробництво

04 Sep 2019

Наше виробництво залежить від природних ресурсів та стійкості екосистем.

Ми безперервно працюємо над вдосконаленням виробничих процесів, використанням природних ресурсів та зниженням шкідливих викидів у повітря, землю і воду.

Наша компанія – одна з перших компаній в Україні запровадила безвідходне, екологічно чисте виробництво. Зібрану в екологічно чистих районах сировину ми переробляємо в сік прямого віджиму (NFC), а також виготовляємо концентрований сік. В процесі виробництва соку ароматичні речовини, які випаровуються у повітря, конденсуємо та отримуємо натуральні ароматизатори. Зі жмиху, який залишається після вичавлення соку, ми виготовляємо пектин. Фруктові відходи, які не були використані для виробництва пектину, а також дерев’яну щепу ми використовуємо як біопаливо для наших виробничих потужностей.

T.B. Fruit не використовує природнього газу з 2007 року, лише біопаливо, яким слугують відходи з виробничих потужностей.

Такий виробничий процес дозволяє нам використовувати продукти переробки на всі 100% і не створювати відходів, які б забруднювали навколишнє середовище.

Група компаній також дотримується екологічної політики щодо ефективного використання енергоресурсів та заохочує усіх працівників підтримувати ініціативи зі скорочення відходів та грамотного використання природних ресурсів.

 

up
down