Galicia

Galicia

Завдяки ТМ Galicia група компаній T.B. Fruit не просто стала ближче до кінцевого споживача, а ще й створила новий сегмент на ринку соків України — not from concentrate. Galicia – перші українські соки прямого віджиму, для виробництва яких не використовуються концентрати.

Соки Galicia виготовляються без додавання води та цукру, без консервантів, барвників та ароматизаторів, тож термін зберігання такого соку – всього 12 місяців. Технологія прямого віджиму передбачає мінімальну обробку: свіжовичавлений сік проходить теплову обробку в бережливому режимі (пастеризацію), яка забезпечує фізичну консервацію. Це дозволяє зберегти максимум корисних властивостей яблук і ягід, справжні природні смак, аромат та колір соків.

Для виготовлення соків Galicia відбираються найкращі фрукти та ягоди, вирощені на щедрих землях Галичини та Закарпаття – екологічно чистих регіонах України.

Сьогодні соки прямого віджиму є популярною категорією у Європі, і ми вважаємо, що українці теж достойні мати власний якісний бренд справжніх nfc-соків.

Ще однією смачною новинкою від ТМ Galicia є смузі. Для наших смузі ми використовуємо лише соки прямого віджиму та пюре, що виготовлені за технологією «холодна екстракція» (яка передбачає мінімальну теплову обробку).

Така бережлива технологія дозволяє нам зберегти максимум корисних та смакових властивостей, якими природа наділила фрукти та ягоди.

Вверх
Вниз