Новини

T.B. Fruit бере участь у SIAL Paris

19 Жов 2016

Найпопулярніша та найбільша виставка харчової галузі у Європі розпочалась у Парижі. Компанія T.B. Fruit, один з найбільших постачальників концентрованого соку в Європу вже не вперше бере участь у цьому заході. І саме зараз T. B. Fruit представляє свою продукцію з власним стендом.sial-paris-returns-in-october-to-showcase-innovations

Цьогоріч у виставці беруть участь більше як 5 000 компаній з понад 100 країн. Виставка поділена на 21 сектор, в яких представлені різні товари від харчових продуктів та інгредієнтів до обладнання і кінцевих продуктів. За даними київської торгово-промислової палати України на виставці у Франції свою продукцію представляє 21 українська компанія. IMG_1010

«У Парижі відкрилась найбільша в Європі виставка продуктів харчування SIAL-2016, у рамках якої представлений національний стенд України, що об’єднав 21 українську компанію та презентує понад 100 найменувань продуктів харчування», – повідомляють у Київській торгово-промисловій палаті.

Те, що T.B. Fruit у списку компаній, які представлені на виставці свідчить про високий рівень продукції, яку виготовляє Компанія та про розширення горизонтів на міжнародному ринку.

«Ми вже не вперше беремо участь у даному заході. Так, тут ми обмінюємось досвідом, знаходимо нових друзів та клієнтів. Маємо можливість більш чітко зрозуміти потреби міжнародного ринку. Так, відвідування подібних виставок мотивує нас до руху вперед та розвитку», – зазначила керівник відділу продажу яблучного концентрату, NFC Групи Компаній T.B. Fruit Світлана Козак.

IMG_0897 івмі

Вверх
Вниз