Новини

Міжнародна ярмарка екологічно чистих продуктів BIOFACH 2017

20 Лют 2017

preview.php1З 15 по 18 лютого 2017 року, у місті Нюрнберг, відбулась найбільша щорічна у світі міжнародна виставка органічних продуктів – Biofach 2017. Всі товари та продукти, які представлені на цій виставці відповідають вимогам регламенту ЄС з сільського господарства а також мають сертифікати, видані Міжнародною федерацією органічної продукції.

Цьогоріч виставку відвідало близько 2785 експонентів з 88 країн світу, при цьому 47% відвідувачів були гості з Італії, Австрії, Нідерландах, Франції, Іспанії, Польщі, Швейцарії, Чехії, Великобританії, Північної Ірландії та Бельгії.IMG_0940

Приємно відзначити, що на виставці, в черговий раз, представила свою продукцію компанія «T. B. Fruit» Головним героєм стенду став перший органічний сік ТМ Galicia – Galicia Organic, який виготовляється з плодів, вирощених в органічних умовах. Також відвідувачів не могла не зацікавити розробка нового продукту від нашої компнаії –  пектин.Наш стенд відвідали представники близько 250 компаній, як уже існуючих так і потенційних клієнтів.

Сподіваємось, що ця виставка принесе нам плідну співпрацю з нашими партнерами, а також дасть змогу відкрити нові напрямки експорту нашої продукції.

Вверх
Вниз