Новини

Новини

23 Сер 2018

Прийом бузини!

У Групі компаній T.B. Fruit розпочато прийом бузини на виробничих заводах

Більше

23 Лип 2018

Прийом яблук стартував!!!

У Групі Компаній T.B. Fruit розпочався прийом яблук на виробничих заводах.

Більше

18 Кві 2018

Galicia отримала золото на WorldFood Warsaw 2018

Компанія «Галіція-Трейд» прийняла участь у виставці WorldFood Warsaw 2018, яка відбулася 10-12 квітня 2018 року у м. Варшава.

Більше

27 Бер 2018

Fruits and Berries Processor T.B.Fruit has 20% Rise in Organic Juice Production

T.B.Fruit Group, one of the largest processors of fruits and berries in Ukraine, increased organic juice concentrate production by 20% in 2017, to 3,000 tonnes.

Більше

26 Бер 2018

Український виробник яблучного соку виходить на ринок пектину

Компанія T.B. Fruit, український виробник Яблучного концентрованого соку (ЯКС), яка також має заводи в Польщі та Молдові, збудувала лінію для виробництва пектину на власному заводі з виробництва соків ТзОВ «Яблуневий Дар».

Більше

09 Лис 2017

Концентрати T.B. Fruit вийшли на світовий ринок halal

Продукція компанії T.B Fruit отримала сертифікат halal («халяль»), що підтверджує її відповідність вимогам мусульманської релігії. Документ засвідчує, що під час виробництва концентратів і соків-напівфабрикатів не використовувались інгредієнти, заборонені ісламським законом Шаріату, тобто це чистий продукт, який не містить шкідливих консервантів і добавок, відповідає вимогам терміну придатності і зберігання. Сертифікація відповідності «халяль» необхідна для успішного бізнесу як на ринках країн Близького і Далекого Сходу, так і на світовому ринку. На сьогодні світова частка продукції «халяль» від загальної кількості продуктів харчування складає майже 25 відсотків. А споживачами такої продукції у світі є понад 1,8 мільярда людей. Продукцію стандарту «халяль» купують не лише мусульмани, а й прихильники інших релігій, які дбають про власне здоров`я. Раніше T.B.Fruit також отримала сертифікат відповідності вимогам єврейської релігії - кошер. На сьогодні T.B.Fruit – лідер українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків в Європі.

Більше

09 Жов 2017

T.B.Fruit – найкраще підприємство-експортер в Молдові

Найвищу нагороду Молдовського Національного конкурсу у номінації «Найкраще підприємство-експортер року» здобув завод T.B. Fruit S.R.L., який розташований у місті Єдинці, Республіка Молдова.

Більше

10 Кві 2017

Кожна десята склянка яблучного соку, випитого канадцями, зроблена з українського концентрату.

Що ще треба зробити українському бізнесу, щоб знайти шлях до серця канадців, Delo.UA розпитало у посла Канади в Україні Романа Ващука

Більше

20 Лют 2017

Міжнародна ярмарка екологічно чистих продуктів BIOFACH 2017

З 15 по 18 лютого 2017 року, у місті Нюрнберг, відбулась найбільша щорічна у світі міжнародна виставка органічних продуктів – Biofach 2017

Більше

08 Гру 2016

T.B. Fruit — лідер енергозберігання

02 грудня 2016 в Кишиневі відбулася шоста щорічна церемонія нагородження Національного конкурсу «Moldova Eco-Energetică 2016»

Більше

Вверх
Вниз