ЗМІ про T.B. Fruit

Виробник соків закладатиме малинники, реагуючи на світовий попит на ягоди

Жовтень 2016

Agrotimes

Компанія T.B. Fruit закладатиме ягідники, особливо малинники. Про це розповів в інтерв’ю журналу LandLord засновник групи компаній T.B. Fruit Тарас Барщовський.

Він пояснює це дуже високим попитом на ягоди у світі. «Якщо у минулому сезоні ми переробили близько 1 тис. тонн малини, то зараз вже 2,5 тис. тонн», – додав він.

Також компанія продовжить закладати високорентабельні сади. «Зараз у нас 2 тис. га молодих садів. Якщо за радянських часів з 1 га саду збирали максимум 10 тонн яблук, то новий сад із крапельним зрошенням дає до 100 тонн/га», – зазначив Тарас Барщовський.

Ще один напрям, який планує розвивати T.B. Fruit, – виробництво пектину. Він затребуваний у кондитерській і фармацевтичної промисловості, зазначив Тарас Барщовський.

Довідка

T.B. Fruit ‒ вертикально інтегрована міжнародна група компаній із замкненим циклом виробництва. Має 3,5 тис. га сільгоспугідь, вісім заводів із виробництва концентрованих соків та соків прямого віджиму, фруктових пюре та заморожених фруктів і овочів в Україні, Польщі, Молдові, а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси.

Є лідером українського ринку концентрованих соків. Загальна потужність переробних заводів становить 1,2 млн тонн концентрованого соку на рік. Випускає продукцію під торговими марками Galicia, Filvarok.

Вверх
Вниз