Відео

Відправною точкою в історії розвиту T.B.Fruit стало заснування в 2003 році компанії «Яблуневий дар» та придбання заводу з виробництва концентрованих соків в м. Городок (Львівська область).

За 12 років наполегливої роботи цей один завод «виріс» до рівня вертикально-інтегрованої міжнародної компанії, до складу якої тепер входять власні угіддя, 8 заводів з переробки фруктів та овочів в трьох країнах, а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси.

Сьогодні T.B.Fruit – беззаперечний лідер українського ринку та один з найбільших переробників фруктів та ягід в Європі.

 

 

Новини

23 Лип 2018

Прийом яблук стартував!!!

У Групі Компаній T.B. Fruit розпочався прийом яблук на виробничих заводах.

Більше

18 Кві 2018

Galicia отримала золото на WorldFood Warsaw 2018

Компанія «Галіція-Трейд» прийняла участь у виставці WorldFood Warsaw 2018, яка відбулася 10-12 квітня 2018 року у м. Варшава.

Більше

27 Бер 2018

Fruits and Berries Processor T.B.Fruit has 20% Rise in Organic Juice Production

T.B.Fruit Group, one of the largest processors of fruits and berries in Ukraine, increased organic juice concentrate production by 20% in 2017, to 3,000 tonnes.

Більше

26 Бер 2018

Український виробник яблучного соку виходить на ринок пектину

Компанія T.B. Fruit, український виробник Яблучного концентрованого соку (ЯКС), яка також має заводи в Польщі та Молдові, збудувала лінію для виробництва пектину на власному заводі з виробництва соків ТзОВ «Яблуневий Дар».

Більше

09 Лис 2017

Концентрати T.B. Fruit вийшли на світовий ринок halal

Продукція компанії T.B Fruit отримала сертифікат halal («халяль»), що підтверджує її відповідність вимогам мусульманської релігії. Документ засвідчує, що під час виробництва концентратів і соків-напівфабрикатів не використовувались інгредієнти, заборонені ісламським законом Шаріату, тобто це чистий продукт, який не містить шкідливих консервантів і добавок, відповідає вимогам терміну придатності і зберігання. Сертифікація відповідності «халяль» необхідна для успішного бізнесу як на ринках країн Близького і Далекого Сходу, так і на світовому ринку. На сьогодні світова частка продукції «халяль» від загальної кількості продуктів харчування складає майже 25 відсотків. А споживачами такої продукції у світі є понад 1,8 мільярда людей. Продукцію стандарту «халяль» купують не лише мусульмани, а й прихильники інших релігій, які дбають про власне здоров`я. Раніше T.B.Fruit також отримала сертифікат відповідності вимогам єврейської релігії - кошер. На сьогодні T.B.Fruit – лідер українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків в Європі.

Більше

Контакти для ЗМІ:

Телефон
+38 032 243-67-14

Мобільний телефон
+38 067 324-95-47

ЗМІ про T.B. Fruit

Вверх
Вниз